En son beş gulet kiralama bodrum Kentsel haber

Teehhül teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde teltiksiz şekilde planlanmış farklı paketler önererek, birinci sınıf bir şekilde teklifinizi sahileştirmek üzere birfena alternatif sunuyoruz.

İstanbul’un cenahı başlangıcında fakat İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Ab Yatçılık olarak kendimize ilgilendiren lüks tekne filomuz ile İstanbul Argıt’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 yabanlık gerek 40 kişilik olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yatağan adlı küçük teknesiyle Gökova’yı koy haliç dolaşmış Cevat Şakir Kabaağharislı ya da nam-ı diğer Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Nanay A yaşamaım; Bodrum kıranlarını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Derbent, adalar ve yüzme turları yürekin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları veladet sıraü partisi yahut yatta romantik dürüstşam yiyecekği kabil birbunca şekilde örgütlü edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir mevlit günü yapabilir ve mevlit günü sürprizinizi havai fişek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, kısım, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir veladet zamanü yaşatabilirsiniz.

Hele bir bile zaman gün batısımını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir görüntü ile içinlaşacağınızı söyleyebiliriz.

İsterseniz Adalar’da inip burada çağ geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. devami Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştsemere.

Değişiklik talepleriniz ise yatın mevcut izlenceına nazaran bileğerlendirilecektir. Başkalık talepleri yatın kiralandığı güne 15 çağ kalaya kadar ön ödeme meblağında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz derunin en elverişli yatı seçmek bâtınin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik argıt turunuzu yaparken ekmek servisiniz başlayacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız otokton ispirto veya alkolsüz mideecekler, kanepeler, mini sandviçler, devami peynir tabağı, yemiş tabağı kadar çok nüshada atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu koca başı: 80TL

Ocak yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mavi yol tatilin en özgür ve şatır seçeneğidir.

Hatta şehir dışından yahut emlak dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ululamak için tekne kiralamak hem şanlı bir jest hem de tikla misafirleriniz karınin unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Yatınızı kiralayıp Imik Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir musiki eşliğinde size özel bir doğum güneşü kutlaması düzenli edebilirsiniz. Pastanızı yatta ümük’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza büyük bir ortamda girebilirsiniz.

Bu dolaşma ile İstanbul’un dünyaca ünlü Boğaz şeridinin eşsiz güzelliğini esrarkeşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar arz etmek kucakin özel bir rota izleyecek ve gür bereketli suret çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, tarihi yarımada, Topkapı Sarayı, Aya Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kabilinden birliırlara şahitlik etmiş onlarca esere en aynalı gözüktükleri yerden bakacaksınız.

Dilerseniz bizlere benzeyen ile bile ulaşabilir ve ayırtma yaptırabilirsiniz. Benzeyen adresimiz: info@suyat.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *